10000 Mah Kablosuz Standlı Powerbank
₺999,00 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 9
1 2 >

Taşınabilir Şarj Aleti / Powerbank

Günün büyük çoğunluğunda cep telefonlarını kullanmakta ve neredeyse bütün işlerimizi telefonlar üzerinden yapmaktayız. Telefonlardan internet aracılığı ile yaptığımız işlemler şarjın çabuk bitmesine ve telefonun kapanmasına sebep olmakta. Bu durumlarda işlerimiz yarım kalıyor ve telefonumuzu maalesef kullanamıyoruz. Akıllı telefonların en büyük problemi olan şarj sorununa çözüm üretmek, telefonu her an her yerde rahatlıkla kullanmak amacı ile taşınabilirşarj cihazları üretilmiştir. Bu cihazlar sayesinde telefonunuzun şarjı bittiğinde priz olmasa dahi telefonu şarj edebilir ve rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Oldukça küçük boyutlarda üretilmesi ve hafif olması gittiğiniz her yerde yanınızda kolaylıkla taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Powerbankları kullanmadan önce şarj ettiğinizde her nerede olursanız olun telefonunuzun şarjı bittiğinde kullanabilirsiniz. Böylece şarjınızın bitip telefonunuzun kapanması korkusuyla yaşamaz ve işlerinizi yarıda bırakmak zorunda kalmazsınız. Taşınabilir şarj aletleri telefonların yanı sıra tabletleri ve diğer elektronik cihazları şarj etmek içinde kullanabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Powerbank Mobicaps'de!

Telefonların özellikleri arttıkça şarj süreleri de o orantıda azalmaktadır. Oyun oynarken, film izlerken ya da sosyal medya uygulamalarını kullanırken telefonların şarjları kısa sürede bitmekte ve telefon kapanarak kullanılamaz hale gelmektedir. Bu problemlere çözüm olarak üretilen powerbanklar telefonunuzu her yerde şarj ederek, telefonun şarjın bitmesi ile kapanması sorununu ortadan kaldırmaktadır. Powerbanklar markalarına, kalitelerine, şarj etme sürelerine ve batarya büyüklüğüne fiyatlandırılmaktadır. Telefonunuz için her an kullanabileceğiniz kaliteli powerbanklara en uygun fiyatlarla Mobicaps'den ulaşabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınabilir şarj cihazı satın alırken öncelikle bataryasının büyüklüğüne dikkat edilmelidir. Çünkü bataryaların mAh değerlerinin yüksek olması daha ağır ve kalın olması anlamına gelmektedir. Batarya ne kadar büyük ise telefonu şarj etme kapasitesi de o kadar büyümektedir. Taşınabilir şarj cihazının şarjı bitene kadar kaç kere telefonu şarj edebileceği öğrenilmeli ve ona göre bir tercih yapılmalıdır. Powerbankın şarj kapasitesinin ne kadar hızlı bir şekilde telefonlara aktarılabileceğine dikkat edilmelidir. bu sayede telefonunuza uygun olan powerbankı bulabilir, telefonunuzu kaç kere ve ne kadar sürede şarj edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Mobicaps'de ki powerbank modelleri arasından en uygun fiyatlı powerbanka sahip olarak şarj bitecek korkusunu bırakıp telefonunuzu kullanabilir ve istediğiniz her an kolaylıkla şarj edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR