1

Nostaljik Radyolar

Antika Görünüm Radyolu Müzik Sistemleri

Dünyada ve ülkemizde çok insanın geçmiş özlemi ile yoğunlaşan talep üzerine antika görünümlü ses sistemleri, gramofon şeklinde ses bombaları nostaljik radyo hoparlörler çoğalmaya başladı. Meier, Kemai, Mega, Platoon gibi bilinen markalar her gün nostalji radyo görünümlü speakerlar üretiyorlar. 

Aslında bluetooth bağlantı, TF Card hafıza kartı ve USB bellek okuyabilme özelliğine sahip en yeni teknolojileri üzerinde barındıran bu antika radyo görünümlü ses sistemleri günümüz müzik yayını ihtiyaçlarının tamamına cevap verebilmektedir. Kablosuz bluetooth hoparlörler olarak da bilinen nostaljik radyolar, ışıklı, ışıksız, çevirmeli ve elektronik frekans arama imkanları sunmaktadırlar. Kablosuz ses sistemleri olarak da meşhur olmuş bu sistemler artık yanlarında mikrofon ve benzeri aksesuarlarla da gelmektedir. Nostaljik müzik sistemlerinin bir çoğunun içerisinde dahili mikrofon da olup hands free telefon görüşmesi imkanı da tanımaktadırlar. Historical radio ürünleri ile bilinen markaların tüm kablosuz hoparlörlerini Mobicaps mağazalarında bulabilirsiniz.

Antika görünümlü radyolar ev hediyesi, doğum günü  ev ve ofis hediyesi olarak değerlendirilebilirler. Bir arkadaşınıza ev görme hediyesi ya da yeni işi için ofisine hediye almak isterseniz nostaljik radyolar harika birer seçim olabilirler. Çoğunlukla ahşaptan yapılan kasaları ses akustiğinde başarılı olduğu kadar görüntüde de otantizm kaynağı haline gelirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR