Telefon, Tablet, Macbook veya Ultrabook'unuzu TV'ye bağlayın
449,00 ₺ KDV Dahil
1 2 >

Mobil Cihaz Bağlantı Aparatları Neleri İçerir?

Cep telefonları, tabletler, ultrabooklar, macbook gibi aygıtların hayatımıza her gün daha fazla girmesiyle beraber bu aygıtlarla toplanan data, fotoğraf, video gibi içeriklerin TV'lere, PC'lere internete ve hatta yedekleme ünitelerine aktarılması ihityacı da hasıl olmaktadır. Zira cep telefonumuzla çektiğimiz videoları televizyondan izlemek istediğimizde telefonumuzun modeline göre Lightning to HDMI veya Type-C to HDMI yani iPhone'dan veya Type-C porta sahip bir aygıttan TV'ye HD görüntü aktarabilen bağlantı aparatına ihtiyacımız var demektir. Hatta cep telefonu veya tabletten TV'ye görüntü aktarım bağlantı kablolarının daha gelişmişi kablosuz görüntü aktarıcılar dahi şu anda kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.


iPhone veya iPad İçin Bağlantı Aparatları

Apple teknolojisinin geliştirdiği Lightning port üzerinden birçok bağlantı geliştirilmiştir. Özellikle iPhone 7'den sonra 3.5mm. kulaklık girişi iptal edildikten sonra Apple çevre birimi olarak lightning to 3.5mm jack kulaklık dönüştürücüler veya lightning porta kulaklık takıldığında şarj yapamamak gibi sorunların giderilmesi için lightning port çoklayıcılı lightning ses adaptörleri geliştirilmiştir.

Daha Başka Mobil Dönüştürücüler Nelerdir?

Örneğin Macbook kullanıcılarının sadece bir adet Type-C çıkışı olduğu için Macbooklar için geliştirilen Type-C Hub yani USB çoğaltıcılar üretilmiştir. Baseus, Benks ve Wiwu gibi markaların çok kaliteli Macbook dönüştürücü aparatlarını Mobicaps.com'da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunların başlıcaları; örneğin Macbook'u projeksiyon cihazına bağlamak için Type-C'den VGA dönüştürücü, Ya da Macbook'u RJ45'ten yerel ağa bağlamak için Type-C'den Ethernet dönüştürücü, Ya da USB aygıtlar, yazıcılar kullanmak USB bellek, harici HDD bağlamak için Type-C'den USB çoklayıcı ve dönüştürücü gibi birçok bağlantı aparatı artık mevcuttur.

Mobicaps'in Dönüştürücü ve Bağlantı Aparatları kategorisinde ayrıca lightning to AUX dönüştürücüler bile dahil birçok çevre birimini bulabilirsiniz. Aradığınız ve online mağazamızda bulunmayan başka dönüştürücüler için lütfen bize yazınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR