1 2 3 ... 9 >

Telefon Kabloları

Teknolojinin ilerlemesi ile elektronik cihazların üretimi artmış ve özellikleri oldukça geliştirilmiştir. Bu durumda en basit olarak telefonlar artık sadece iletişim için bir araç değil, günlük yaşamda birçok işimizi kolaylıkla halletmemizi sağlayan bir araç olarak kullanılmaya başlanmıştır. İşlerimizi daha rahat ve aksamadan yapabilmek için çeşitli telefon kablolarına sahip olmamız gerekmektedir. Telefonlar aracılığı ile yemek siparişi verebiliyoruz, kişisel alışverişlerimizi yapabiliyoruz, film izleyebiliyoruz, sosyal medyada vakit geçirebiliyoruz, işimizle ilgili dosyaları yükleyip işimizi online ortamda yapabiliyoruz. Tüm bunları kolaylıkla yapabilmemizi sağlayan telefonların bir süre sonra şarjı bitiyor ve şarj kablosuna ihtiyaç duyuyoruz ya da farklı elektronik cihazlar arasında veri aktarımı yapmamız gerekiyor ve data kablosuna ihtiyaç duyuyoruz. Telefon kablolarışarj sorununu ortadan kaldırırken iki cihaz arasındaki bağı sağlayarak günlük yaşamda oldukça işlevsel bir yere sahip olmuştur.

Telefon Şarj / Data Kabloları

Sürekli aktif olarak kullandığımız telefonlarımızın bir süre sonra şarjları bitmekte, telefon kapanmakta ve kullanılamaz hale gelmektedir. Özellikle internete giriş yapmak telefon şarjının oldukça hızlı bir şekilde tükenmesine sebep olmaktadır. Bu durumda imdadımıza yetişen şarj kabloları, telefonları Usb girişleri sayesinde şarj etmemize olanak tanımaktadır. Elektronik cihazlar arasındaki veri alışverişini sağlayan data kabloları ise iki cihaz arasında görüntü, ses, dosya akışını sağlamaktadır.

Telefon Şarj / Data Kablosu Çeşitleri ve Fiyatları

Bütün ürünlerde olduğu gibi şarj data kabloları da farklı birçok marka tarafından üretilmektedir. Gmc, Jooyrom, Universal, Mytell,Greentech, Jopus, Simex gibi birçok marka tarafından üretilen telefon kablolarının fiyatları da markalarına göre farklılık göstermektedir. Markalarının yanı sıra renkleri ve modelleri ile de farklılık gösteren telefon kabloları günlük yaşamda yanınızda sürekli bulundurabileceğiniz yapıda olması sebebi ile kolaylık sunmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile manyetik özelliklere sahip olan kabloların kullanımı, taşıması ve fonksiyonu çok daha konforludur. Şarj ve data kabloları teknolojik yaşamı kolaylaştırmak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmaktadır.  En ucuz şarj kablosuna ve kaliteli data kablosuna Mobicaps aracılığı ile sahip olabilirsiniz.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR