Tablet yada telefonlarınızda hafıza derdine son...
111,75 ₺ KDV Dahil
149,00 ₺ KDV Dahil
Tablet yada telefonlarınızda hafıza derdine son...
164,25 ₺ KDV Dahil
219,00 ₺ KDV Dahil
Tablet yada telefonlarınızda hafıza derdine son...
239,25 ₺ KDV Dahil
319,00 ₺ KDV Dahil
1
Fırsat Ürünleri

Hafıza Kartı 

Cep telefonlarını iletişim kurmak, internette zaman geçirmek ve film izlemek için kullanmamızın yanı sıra fotoğraf ve video çekmek içinde kullanmaktayız. Teknolojinin gelişmesi ile telefonlar fotoğraf makinesi, kamera işlevi görmektedir. En özel anlarımızı fotoğraflayıp, video çekip hatıralarımızı saklamak için gerekli olan ise hafıza. Telefon hafıza kartları ne kadar büyük ise o kadar çok fotoğraf ve video çekilip telefonda saklanabilmektedir. Cep telefonları kendi içlerinde bir depolama alanına sahip olurlar ancak çoğu zaman bu depolama alanları kişiye yetmez. Bu gibi durumlarda devreye hafıza kartı girer. Telefonlarda bu gibi problemleri çözmek amacı ile hafıza kartının takılabileceği kısımlar bulunmaktadır. Hafıza kartları sayesinde dilediğiniz kadar fotoğraf çekebilir, video kayıt yapabilirsiniz. Akıllı telefonlar ve tabletlerin özellikleri ve donanımları ne kadar gelişmişse hafıza kartına o kadar fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Hafıza kartları telefonlar ve tabletlerin yanı sıra müzik çalarlar, fotoğraf makineleri, kameralar ve ses kayıt cihazları için de kullanılmaktadır. Hafıza kartları sayesinde daha fazla fotoğraf çekip kaydedebilir, video kayıt yapabilir, dilediğiniz kadar müzik yükleyebilirsiniz.

Hafıza Kartı Çeşitleri ve Fiyatları

Hafıza kartları da diğer mobil aksesuarlar gibi çeşitli markalarda ve özelliklerde üretilmektedir. Bunların başında SD kartlar gelmektedir. SD kartlar mini sd kart ve mikro sd kart olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu kartlar sayesinde gönül rahatlığı ile her bulunduğunuz yerde fotoğraf çekip video kaydı yaparak anılarınızı biriktirebilir, dilediğiniz kadar müzik kaydedebilirsiniz. 2 Gb, 4 Gb, 8 Gb, 16 Gb, 32 Gb ve 64 GB olmak üzere birçok hafıza kartına Mobicaps'den uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Hafıza Kartı Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hafıza kartları çeşitli marka, model, boyut, hız vb özelliklere göre farklılık göstermektedir. Telefonlarımıza daha fazla fotoğraf, video, müzik vb verileri kaydedebilmek amacı ile hafıza kartı almaya karar verdiğimizde hafıza kartlarının öncelikle yüksek hız sunmasına dikkat etmeliyiz. Bunun yanı sıra hafıza kartı almadan önce cihazınızda ne kadar dosya saklayacağınızı saptamanız ve ona uygun olan hafıza kartı çeşitlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Farklı boyutlarda ve özelliklerdeki ucuz hafıza kartlarına Mobicaps'den güvenle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR