Değiştirilebilir Silikonlu TWS Bluetooth Kulaklık

Orijinal ttec ürünüdür

949,00 ₺ KDV Dahil
Orijinal JBL ürünüdür
1.599,00 ₺ KDV Dahil

Type-C Kod Çözücü Özellikli Kablolu Kulaklık

Orijinal XO Ürünüdür

249,00 ₺ KDV Dahil

Uzun Konuşma Süreli Makaralı Bluetooth Kulaklık

Orijinal Torima ürünüdür

599,00 ₺ KDV Dahil

Yapay Zeka ile Gürültü Engelleme Özelliği

Orijinal Oppo Ürünüdür

699,00 ₺ KDV Dahil
799,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 8 >
Fırsat Ürünleri

Kaliteli Kulaklık Modelleri En Uygun Fiyatlarla Mobicaps'de!

Günlük yaşamımızda sıklıkla kullandığımız eşyalardan olan kulaklıklar, her an her yerde etrafımızdaki insanları rahatsız etmeden müzik dinlememize, film izlememize olanak sağlamaktadır. Bazen çalışırken, bazen seyahat ederken kullandığımız kulaklıklar sayesinde hayatın telaşından uzaklaşıp hayal dünyasına dalabilir ve sevdiğimiz müzikleri rahatlıkla dinleyebiliriz. Yetty, Gmc, ldnio, Jopus Metallium, Laxon, Baseus, Sodo, Mytell, Simex, Sunix ve Laxon gibi çeşitli markaların ürettiği kulaklıklar yapıları ile en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.  İstediğiniz markanın kulaklığına en uygun fiyatlarla Mobicaps aracılığı ile ulaşabilir ve günün her anında dilediğiniz yerde cihazlarınıza takarak müzik dinleyebilirsiniz.

Kulaklık Modelleri

Kulaklıklar; kulak içi, kanal içi ve kafa üstü olarak üç modele ayrılmaktadır. Kanal içi ve kulak içi olan modeller hareketli yaşam tarzını benimsemiş olan kişiler için uygun değilken, kulak arkasına geçen kulak içi modeller hareketli yaşamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kulak arkasına geçmeli olan kulaklıklar kulağa sabit biçimde yerleştirildiği için ses doğrudan kulağa iletilmektedir. Kafa üstü modeller ise baş üzerinden veya enseden geçirilerek kullanılmaktadır. Kafa üstü kulaklıklar, oyuncu kulaklıkları ya da kafa bantlı kulaklıklar olarak da bilinmektedir. Süngerli yapıları sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sağlayan kafa üstü kulaklıklar oyun oynarken konfor sunmaktadır. Bunların yanı sıra bluetooth kulaklıklar da sıklıkla kullanılmaktadır. Telefon, bilgisayar ve mp3 gibi cihazlara bağlamak için kablolara ihtiyaç duymayan bluetooth kulaklıklar kablosuz yapıları ile kablo karmaşasını ortadan kaldırmakta ve dışarıdayken rahatlıkla hareket edilmesine olanak tanımaktadır.

Kulaklık Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kulaklıklar sıklıkla kullandığımız mobil aksesuarlardan biridir. Yeni bir kulaklık alacağımız zaman öncelikle kulaklık modelleri arasından uygun olanı seçilmeli daha sonrasında ise üretiminde kullanılan malzemesine ve tasarımına dikkat edilmelidir. Rahat kullanım sağlamasına, boyutunun küçük olmasına ve kolay taşınabilir yapıda olmasına önem verilmelidir. Kulaklığın üretildiği malzeme kalitesi dayanıklılık süresi ile doğru orantılıdır. Bu sebeple uzun süre kullanılabilir olması için kaliteli malzemelerden üretilmesinden dikkat edilmelidir. Bluetooth ya da wireles kulaklık tercih edilecekse şarj sürelerine dikkat edilmelidir. En önemlisi ise kulak sağlığı için ağırlığı ve ses yalıtımı uygun olan kulaklıklar tercih edilmelidir. İstediğiniz tarzda, yapıda ve kalitede en uygun fiyatlı kulaklıklara Mobicaps'den sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR