Telefonların Vazgeçilmez Unsuru Şarj Cihazları

Günün büyük bir bölümünde kullandığımız ve neredeyse her işimizi rahatlıkla halledebildiğimiz telefonlarımızın en büyük problemi şarj sürelerinin kısa olmasıdır. Kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterse de akıllı telefonları genellikle gün içerisinde birkaç kez şarj etmek gerekmektedir. İnternet de sörf yapmak, müzik dinlemek ve oyun oynamak gibi etkenler telefonların şarjlarının daha kısa sürede bitmesini sağlamakta ve böylece telefonu kullanmamıza engel olmaktadır. Bu sebeple akıllı telefon kullanıcıları gittikleri her yere şarj aletlerini de götürmek zorunda kalmaktadır. Telefon şarj problemi maalesef akıllı telefonların çoğunda görülmektedir. Kullandığınız telefonun şarj süresini uzatmak için kullanılan şarj cihazının özellikleri ve telefona uyumu arasında büyük bir bağlantı bulunmaktadır.

Şarj Cihazı Modelleri ve Fiyatları

Farklı modellerde telefonlar üretildiği gibi şarj cihazları da üretilmektedir. Şarj cihazlarının özellikleri birbirinden ayrılmaktadır. Samsungİphone gibi farklı telefonlar için farklı özelliklere sahip şarj aleti modelleri üretilmektedir. Adaptör ve usb kablosundan oluşan şarj cihazları olduğu gibi wireless şarj cihazları ve kablosuz şarj dönüştürücü pedlerde bulunmaktadır. telefonların modellerine göre akım güçleri de değişiklik göstermektedir. Alınan şarj aletlerinin amper gücü yüksek olabilir ancak kesinlikle düşük olmamasına dikkat etmelisiniz. Şarj aleti satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik elektrik gücüdür. Telefon bataryasının kaç mil amper elektrik gücüne ihtiyaç duyduğunu öğrenmeli ve buna uygun bir tercih yapmalısınız. Şarj cihazlarının fiyatları teknik özellikler başta olmak üzere marka gibi etkenler sebebi ile değişiklik göstermektedir. En ucuz cep telefonu şarj aletlerine Mobicaps aracılığı ile güvenle ulaşabilirsiniz.

Şarjın Uzun Süre Kullanılabilir Olması İçin Yapılması Gerekenler

-Telefonların titreşim özellikleri şarjın azalmasında önemli bir etkendir. Bu sebeple titreşim modunu mecbur kalınmadığı sürece kullanmayın. -Telefon alırken telefonun diğer özelliklerinin yanı sıra pil performansının da yüksek olmasına dikkat edin. -Telefonunuzda bulunan uygulamaların sıklıkla güncellenmesine dikkat edin. -Telefonunuzun ekran parlaklığını azaltın.

1 2 3 >

İOS Şarj Aleti

 

Lightning girişli tüm cihazlarla uyumlu

₺50,00 KDV Dahil
Hızlı Şarj Cihazı
$5.90 KDV Dahil
Kablosuz Hızlı Şarj
$17.00 KDV Dahil
QC 3.0 Type-C Şarj Cihazı
$6.34 KDV Dahil

Kablosuz Şarjlı Telefon Tutucu


Araçta kablosuz şarj sağlayan telefon tutucu

₺227,90

Universal Şarj Cihazı

 

Dışarda batarya şarj eden cihaz

₺44,90

12 in 1 Şarj Cihazı

 

Tüm Telefonlar için Priz ve Araç Şarj Cihazı

₺71,90

QC 3.0 Çakmaklık Şarj

 

Akıllı ve akım korumalı çakmaklık şarj cihazı

₺160,90

Power Delivery Şarj

 

Qualcomm lisanslı Power Delivery (PD) Lightning çıkışlı çakmaklık şarj cihazı

₺160,90
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 70
1 2 3 >