374,25 ₺ KDV Dahil
499,00 ₺ KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 ... 60 >
Fırsat Ürünleri
CİHAZINI SEÇ, AKSESUARLARI GÖR
BURADAN BAŞLAYIN

 

Telefon Kılıfları

Hiç yanımızdan ayırmadığımız ve neredeyse bütün işlerimizi onunla hallettiğimiz telefonlarımız hayatımızda büyük bir yer tutuyor. Telefonlar düşüp kırıldığında, bozulduğunda bir süre telefonsuz kaldığımızda anlıyoruz hayatımızda ne denli önemli bir yere sahip olduğunu. Bu kadar önemli bir yere sahip olan, tüm dünya ile anında iletişim kurmamıza sebep olan, birçok işimizi kolaylıkla yapabilmemizi sağlayan telefonlarımızı dış etkenlere ve olası problemlere karşı korumalıyız. Telefonları korumak ve ömrünü olabildiğince uzun tutmak amacı ile birçok modelde ve renkte telefon kılıfı üretilmektedir. En kullanışlı telefon kılıfını seçmek için kapsamlı bir araştırma yapmamız gerekiyor.

Neden Telefon Kılıfı Kullanmalıyız?

Günlük hayatta çok fazla kullanmamız sebebi ile bazı talihsizlikler olup telefonlarımız hasar görebiliyor. Bu gibi durumlarda eğer telefon kılıfı telefonumuza takılı ise telefonumuz hiçbir zarar görmüyor. Telefonlar yere düştüğünde ya da herhangi bir şekilde darbe aldığında kılıflar bu darbeleri geniş yüzeylere yaymakta ve böylece etkisiz hale getirmektedir. Bu sayede telefon kılıfı olan telefonlarda çatlama ve kırılma gibi durumların oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. Özellikle kapaklı telefon kılıfları çok daha fazla koruma sağlamaktadır.

Telefon Kılıfı Modelleri

Koruyucu olmalarının yanı sıra dekoratif amaçlı da kullanılan telefon kılıfları ve kapakları çeşitli renklerde, ve modellerde üretilmektedir. Modeller ve renkler; deri, silikon, metal vb. gibi bir çok malzeme ile yansıtılmaktadır. Tercih edilen model, renk ve malzeme ile  herkes kendi tarzını yansıtmaktadır. Kaliteli, renkli, sevimli ve modern telefon kılıfları telefonunuzu korurken sizi temsil edecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR