Hakkımızda

Satın alma sürecindeki kurgunun nev-i şahsına münhasır olması ve self servis satışa uygun olmayıp tıpkı tekstilde olduğu gibi ilgi yoğun beğendirme öncelikli ve çeşitlilik gerektirmesi, mobil aksesuar sektöründe büyük elektronik perakendecilerin yanı sıra butik aksesuar mağazalarını ihtiyaç haline getirmiştir.

Bu ihtiyaçtan hareketle, 2014 yılı sonunda Kılıf&Kılıf markasıyla Konya Kipa Avm'de küçük şık bir dükkanla başladığımız "mobil aksesuarlar" mağazacılığı serüvenimiz 2016 yılı içerisinde Konya Kule Site Avm'de yine Kılıf&Kılıf tabelasıyla ikinci şubemiz olarak devam etmiştir. Konsept olarak planlanıp açılan KuleSite mağazamızın ardından ilk kiosk şubemizi Aksaray Efor Avm'de yine 2016 Kasım ayında hizmete açarak üç şube sayısına ulaştık. Yeni şubemiz, bundan sonra kullanacağımız MOBICAPS markasıyla satışa açıldı.

Kişiselleştirilebilir, özel baskılı cep telefonu kapakları, kendi markamızla pazara sunduğumuz ekran koruma ürünleri, en güncel ve en çok çeşidi barındıran ürün gamımızla mevcut mağazalarımızda ticaretimize devam ederken çoklu kanal yapısını da geliştirmeye karar verip e-ticaret yapmaya hazırlanan web sitemizi üzerinde çalışmaya başladık.

Uzun yıllar yapmış olduğum  Bimeks Bilgi İşlem A.Ş. Bölge Yöneticiliği birikimimle, işletme kalitesi ve görsel düzenlemelerde sektöre farklı bir soluk getirmeyi ilke edinerek, seçkin avm projelerinde 20-25 m2 dükkan veya şık kiosklarla büyümeyi ilke edinmiş genç, dinamik, hızlı bir işletme olmayı hedefliyoruz.

Sadi TOPRAK

[email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR