Orijinal ttec ürünüdür
199,00 ₺ KDV Dahil
259,00 ₺ KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün

2in1 Wireless Şarj Özellikli Telefon Tutucu

Orijinal Te-Dos Ürünüdür.

1.146,65 ₺ KDV Dahil
1.349,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Güçlü Mıknatıslı Magsafe Araç İçi Telefon Tutucu

Orijinal Mcdodo Ürünüdür

1.119,00 ₺ KDV Dahil
*Samsung Türkiye Garantili
1.699,15 ₺ KDV Dahil
1.999,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Her Model Telefon İçin Kablosuz Şarjlı Araç Telefon Tutucu

Orijinal Wrapsol Ürünüdür

1.529,15 ₺ KDV Dahil
1.799,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
211,65 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil

MagSafe Kablosuz Şarj Özellikli Telefon Tutucu

Orijinal Ttec Ürünüdür 

1.785,00 ₺ KDV Dahil
2.100,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Orijinal Mcdodo Ürünüdür
549,00 ₺ KDV Dahil
649,00 ₺ KDV Dahil
135,15 ₺ KDV Dahil
159,00 ₺ KDV Dahil
169,15 ₺ KDV Dahil
199,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >
Fırsat Ürünleri

Arabanız İçin En Kaliteli ve Ucuz Teknolojik Cihazlar Mobicaps'de!

Zaman içerisinde teknolojinin gelişmesi ile elektronik cihazlar araç içerisinde de kolay kullanım sağlayacak şekilde üretilmektedir. Araçlarında çok zaman geçiren kişiler için sürüş sırasında dikkatleri dağılmadan işlerini kolaylaştıracak birçok gereç üretilmektedir. Telefon Tutucular, Çakmak Şarj Aletleri, Fm Transmitterlar, gibi birçok cihaz tasarlanmaktadır. Bu cihazlar araç içerisinde iken teknolojiden uzak kalınmamasına, kişilerin işlerini rahatlıkla yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Bütün ürünlerde olduğu gibi araç içi teknolojik cihazlarını da çeşitli birçok marka üretmektedir. Bu cihazların fiyatları fonksiyonlarına, markalarına ve görsellerine göre farklılık göstermektedir. Sizde araç içi teknolojin cihazların hepsine sahip olarak keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Mobicaps, en uygun fiyatlı araç içi teknolojik cihazları sizlere sunmaktadır.

En Ucuz Araç İçi Telefon Tutucular

Araç içi telefon tutucular sayesinde yolda iken telefonu rahatlıkla navigasyon olarak kullanabilir ya da size ulaşmak isteyen kişileri kolaylıkla görebilirsiniz. Manyetik, vantuzlu, mandallı ve mıknatıslı olarak üretilen araç içi telefon tutucular, telefonların sabit bir şekilde durmasını sağlayarak, sürüş esnasında sizlere konfor sunmaktadır. Niletech, Paleon, Platoon ve Jopus gibi birçok markanın en ucuz telefon tutucularına Mobicaps'den sahip olabilirsiniz.

Araç İçi Çakmak Şarj Aletleri

Sürekli kullandığımız telefonların şarjları araç içerisindeyken bitebilir. Bu durumda telefonu şarj etmek için bir cihaz arayışına gireriz. Araç içerisinde telefonları şarj edebilmek amacı ile üretilmiş çakmaklık olarak bilinen araç içi çakmak şarj aletleri, telefon dahil olmak üzere tablet ve kamera gibi Usb girişi olan bütün elektronik cihazları rahatlıkla şarj etme imkanı sunmaktadır. Mobicaps'den Greentech, Niletech ve Simex gibi markaların çakmaklıklarına güvenle sahip olabilirsiniz.

Fm Transmitter

Fm Transmitterlar müzikleri herhangi başka bir aygıta kopyalamaya gerek olmadan yolculuk sırasında istediğiniz müziği dinlemenize olanak sağlamaktadır. Araçların çakmaklıklarına takılarak kullanılan Fm Transmitterlar sayesinde telefonlarınızdan açtığınız müzikleri araç içerisinde dinleyebilirsiniz. Kendisi için boş radyo frekansı bularak çalışan bu cihazların Sd ve Usb girişleri bulunmaktadır. Maxpoint ve Earldom gibi markaların en uygun Fm Transmitterlarına Mobicaps aracılığı ile güvenle sahip olup, yolculuğunuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR