Aux Kablo

 

3.5mm jack girişli tüm cihazlarla uyumlu

₺15,00 KDV Dahil

Araç Telefon Etiketi

 

Tüm araçlara uyumlu numaratör

₺18,75 KDV Dahil

Çakmaklık Şarj + Bluetooth Kulaklık

Araç şarjı ve bluetooth kulaklık birarada...

 

₺148,75 KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 54
1 2 3 >

Arabanız İçin En Kaliteli ve Ucuz Teknolojik Cihazlar Mobicaps'de!

Zaman içerisinde teknolojinin gelişmesi ile elektronik cihazlar araç içerisinde de kolay kullanım sağlayacak şekilde üretilmektedir. Araçlarında çok zaman geçiren kişiler için sürüş sırasında dikkatleri dağılmadan işlerini kolaylaştıracak birçok gereç üretilmektedir. Telefon Tutucular, Çakmak Şarj Aletleri, Fm Transmitterlar, gibi birçok cihaz tasarlanmaktadır. Bu cihazlar araç içerisinde iken teknolojiden uzak kalınmamasına, kişilerin işlerini rahatlıkla yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Bütün ürünlerde olduğu gibi araç içi teknolojik cihazlarını da çeşitli birçok marka üretmektedir. Bu cihazların fiyatları fonksiyonlarına, markalarına ve görsellerine göre farklılık göstermektedir. Sizde araç içi teknolojin cihazların hepsine sahip olarak keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Mobicaps, en uygun fiyatlı araç içi teknolojik cihazları sizlere sunmaktadır.

En Ucuz Araç İçi Telefon Tutucular

Araç içi telefon tutucular sayesinde yolda iken telefonu rahatlıkla navigasyon olarak kullanabilir ya da size ulaşmak isteyen kişileri kolaylıkla görebilirsiniz. Manyetik, vantuzlu, mandallı ve mıknatıslı olarak üretilen araç içi telefon tutucular, telefonların sabit bir şekilde durmasını sağlayarak, sürüş esnasında sizlere konfor sunmaktadır. Niletech, Paleon, Platoon ve Jopus gibi birçok markanın en ucuz telefon tutucularına Mobicaps'den sahip olabilirsiniz.

Araç İçi Çakmak Şarj Aletleri

Sürekli kullandığımız telefonların şarjları araç içerisindeyken bitebilir. Bu durumda telefonu şarj etmek için bir cihaz arayışına gireriz. Araç içerisinde telefonları şarj edebilmek amacı ile üretilmiş çakmaklık olarak bilinen araç içi çakmak şarj aletleri, telefon dahil olmak üzere tablet ve kamera gibi Usb girişi olan bütün elektronik cihazları rahatlıkla şarj etme imkanı sunmaktadır. Mobicaps'den Greentech, Niletech ve Simex gibi markaların çakmaklıklarına güvenle sahip olabilirsiniz.

Fm Transmitter

Fm Transmitterlar müzikleri herhangi başka bir aygıta kopyalamaya gerek olmadan yolculuk sırasında istediğiniz müziği dinlemenize olanak sağlamaktadır. Araçların çakmaklıklarına takılarak kullanılan Fm Transmitterlar sayesinde telefonlarınızdan açtığınız müzikleri araç içerisinde dinleyebilirsiniz. Kendisi için boş radyo frekansı bularak çalışan bu cihazların Sd ve Usb girişleri bulunmaktadır. Maxpoint ve Earldom gibi markaların en uygun Fm Transmitterlarına Mobicaps aracılığı ile güvenle sahip olup, yolculuğunuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR