1 2 >
Fırsat Ürünleri

Usb Bellek

Günlük yaşamda sürekli kullandığımız telefon, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik cihazlarımızın depolama alanları maalesef ki çoğu zaman yetmiyor ve böylece fotoğrafları, video kayıtları, gerekli dosyaları kayıt edemiyoruz. Bu gibi durumlarda kahraman görevi gören Usb bellekler geniş hafızaları sayesinde imdadımıza yetişiyor. Veri depolama aygıtı olarak tanımlanan Usb Flash Bellek günümüz dünyasında telefon ve tablet gibi teknolojik cihazları kullanan herkesin vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir. Flash bellekler, anılarımızı unutulmaz hale getirmek amacıyla çektiğimiz fotoğrafları ve videoları geniş depolama alanlarında kaydederek hatıralarımızı yıllar boyu saklamamıza olanak tanımaktadır. Usb girişi olan her türlü elektronik cihazda çalışabiliyor olması ve minik yapıları ile dilediğimiz her yerde yanımızda kolaylıkla taşıyabiliyor olmamız sebebi ile oldukça kullanışlı olan Usb bellekler, istediğimiz her veriyi başka bir elektronik ortama aktarmamızı sağlamaktadır.

Usb Bellek Çeşitleri

Bütün ürünlerde olduğu gibi Usb belleklerde farklı markalarda üretilmektedir. Renkli, taşlı ve çizgi karakterli gibi üretilen Usb bellek modelleri, farklı boyutlarda üretilmesi ile de dikkat çekmektedir. Genellikle minik yapıda olan Usb flash bellekler, bazen büyük olarak da tasarlanmaktadır. 8 Gb Usb bellek, 16 Gb Usb bellek, 32 Gb Usb bellek ve 64 Gb Usb bellek gibi farklı kapasitelerde üretilmektedir. Usb bellek çeşitlerinden Gb oranı ne kadar yüksek olanı tercih edilirse o kadar çok depolama alanına sahip olunmaktadır. Fotoğraf, video ve dosya vb verilerinizi depolamak için Usb bellek satın alırken Gb değerinin yanı sıra hızına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Mobicaps'den dilediğiniz özelliğe sahip en ucuz Usb belleğe güvenle sahip olabilirsiniz.

Usb Bellek Fiyatları

Usb bellek fiyatları; üretildiği markaya, depolama alanının büyüklüğüne, hızına ve tasarımına göre farklılık göstermektedir. Gb ve hız oranı yükseldikçe depolama alanı büyümekte ve fiyatı da artmaktadır. iPhone, Linktech, Sandisk, Kingston vb markaların Usb belleklerine Mobicaps'den ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Usb Bellek Bilgileri

Dünyada 10 milyardan fazla Usb bellek kullanılmaktadır.

Usb belleklere şimdiki ismi 2005 yılında Microsoft tarafından verilmiştir.

İlk üretilen Usb bellek 8 Gb depolama alanına sahipti.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR