Bluetooth Party Box Speaker +1 Mikrofon

Orijinal Hopestar Ürünüdür

8.999,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 >
Fırsat Ürünleri

Kablosuz Hoparlörler Ne İşe Yarar?

Artık ev içerisinde aile eğlencelerinde veya cep telefonundaki müzikleri daha kaliteli ve yüksek sesle dinlemek istediğimizde ses bombaları ve bluetooth hoparlörlere ihtiyaç duyuyoruz. Hattâ arka bahçe ve veranda partilerinde, kimi zaman düğün nişan kına gibi organizasyonlarda cep telefonuna kolayca bağlanan kendinden enerjili kablosuz hoparlötlerin sıkça kullanıldığını görmekteyiz. Dahası bu hoparlörlerin mikrofonlu olanlarının kareoke partileri ve cenaze törenlerinde çok işlevsel kullanıldığına şahit olmaktayız.

Bluetooth Hoparlör Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle ses konusu uzmanlık gerektiren bir konu. Herkesin duyduğu yüksek ses müzik kulağına sahip insanlar tarafından beğenilmeyebiliyor ve kalitesiz bulunabiliyor. O nedenle ses ürünü satın alırken özellikle kablosuz bluetooth hoparlör, ses bombası  diyebileceğimiz ürünlere ses konusunda bilgi sahibi olan biriyle incelemekte fayda var. Zira kendi içerisinde teknik terimleri çokça olan (empedans, omaj vb.) bir teknolojik ürün grubu. Bunun dışında zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

İşlevselliklerine Göre Kablosuz Ses Bombaları

Artık çokça çeşitlenen kablosuz hoparlör grubunda ışıldak özellikli, radyolu, eller serbest modda telefon görüşmesi yaptıran, AUX girişli veya direkt olarak hafıza kartı ve USB bellekten müzik çalabilen ses bombaları var. Bunların şekilleri de çok ilginç olabiliyor, eski nostaljik radyo görünümlü hoparlörlerden tutun da gitar figürlü, omuz askılı, TV altına bile yerleştirebileceğiniz sound bar şeklinde olanları dahi var. Eskiden evlerimizn en güzel köşelerini süsleyen müzik setlerinin yerini kablosuz hoparler aldı diyebiliriz. Mobicaps online mağazasında bu ürünleri detaylıca inceleyebilir güvenle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR