Outlet Ne Demek?

Outlet kategorimizde, mağazalarımızda sergilenen ürünlerin zamanla deformasyona uğraması sonucu oluşan kılcal çizikler, bölgesel renk solması ve küçük soyulmalar gibi kullanıma engeli olmayan, ancak sıfır ürün olarak da satılması uygun olmayan ürünler satışa sunulmaktadır.

Outlette Neler Var?

Mobicaps Outlet Kategorisi içerisinde, telefon kılıfları, telefon arka kapaklar ve birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Kılıfların ve diğer outlet ürünlerin kusurları ürün özellikleri bölümünde belirtilmiştir. Gerekenlerin ürün resmi ilave edilmiştir. Bu ürünleri inceleyerek en uygun koşullarda satın alabilirsiniz.

* Mobicaps Outlet kategorisinde bulunan outlet telefon kılıfları 5 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmaktadır. Ürün kusurları özellikler kısmında belirtilmiş ve kılıfların birebir kendi resimleri ürün resmi olarak eklenmiştir. Bulunamayan telefon kılıflarını bu kategoride bulabilirsiniz.

* Mobicaps.com'da 20 TL üzeri kargo ücretsizdir. Toplam alışverişinizi 20 TL üzerine tamamladığınızda satın aldığınız ürünlere kargo ücreti ödemezsiniz.

Simli Sıvılı Silikon

 

iPhone X ile uyumlu telefon kılıfı

₺5,00 KDV Dahil

Rubber Kapak

 

Samsung S7 için Telefon Kılıfı

₺5,00 KDV Dahil

Verus Kılıf

 

Samsung J5 2016 için telefon kılıfı

₺5,00 KDV Dahil

Kapaklı Kılıf

 

Sony Z2 için Kapaklı Kılıf

₺5,00 KDV Dahil

Elegance Silikon

 

Samsung Galaxy A3 2017 İçin Silikon Kılıf

₺4,90 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil

Airjacket Simli

 

Samsung Galaxy A3 2017 İçin Silikon Kılıf

₺9,90 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil

Çift Renk Silikon

 

Samsung Galaxy A3 2017 İçin Telefon Kılıfı

₺4,90 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
1