Akıllı Saat Kordonları

Artık giyilebilir teknoloji ürünlerinin gelişmesiyle beraber birçok yeni ürün hayatımıza girmiş durumda. Bunların en başında Apple, Huawei, Samsung, Sony, Xiaomi gibi cep telefonu üretimi yapan markaların geliştirdikleri akıllı saat ve akıllı bileklikleri geliyor.

Huawei G serisi saatler, AppleWatch 1-2-3-4-5. nesil saatler, Samsung Gear serisi, Xiaomi Band ürünleri bu grubun başlıcalarını oluşturmaktadır.

Artık prestij meselesi de olan ve aynı zamanda, pedometre ve nabız ölçme gibi hayatı kolaylaştıran bir çok özelliğe sahip olan bu giyilebilir teknoloji ürünlerinin kendileri bir aksesuar olmakla beraber onların da bazı aksesuarlara ihtiyacı var. Örneğin AplleWatch'unuzu korumak için ekran koruyucu camlar, çizilmesini önlemek için kılıflar ve yıpranan kayışları için yeni kordonlar. 

AppleWatch için geliştirilmiş deri el yapımı kordonları Mobicaps mağazaları ve online mağazasından rahatça ve güvenle temin edebilirsiniz. Apple Watch herkes için aynı ürün olabilir, ancak siz seçeceğiniz yüzlerce çeşit hakiki deri akıllı saat kayışları ile saatinizi kişiselleştirebilirsiniz.


Mobicaps bu ürün grubunda konusunda en iyisi olan ve Türkiye'de üretip 46 ülkeye ihracatı yapılan Bouletta marka saat kordonlarını tavsiye etmektedir.


Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 134
1 2 3 4 5 >