1 2 3 ... 9 >
Fırsat Ürünleri

Neden Ekran Koruyucu Kullanmalıyım?

Ekran, telefonun en çarpıcı ve aynı zamanda en çok hasar gören kısmıdır. Olası bir hasar durumunda telefonun maliyetinin dahi üzerinde maddi kayıplara yol açabilmektedir. Hem maddi kayıpların hemde günlerce servis beklemek gibi sıkıntıların önüne geçebilmek ve riski en aza indirgemek için ekran koruyucu kullanımını tavsiye ediyoruz. 

Nano Ekran Koruyucu Nedir?

Nano ekran koruyucu temperli camlardan daha ince ve esnek formda üretilmiş cep telefonu ekran koruma ürünleridir. Nano cam olarak da bilinen koruyucu malzeme aslında cam olmayıp pleksi ham maddesinden mamüldür. 

Nano Cam Daha İnce ve Daha Koruyucudur 

Nano Glass Standart Cam ekran koruyuculara oranla çok daha ince bir yapısı bulunmaktadır. Ekran Koruyucyu uyguladığınızda dokunmatik hassasiyeti bozulmaz ve telefonunuz ince yapısını korumaya devam eder.

Nano Cam Neler Sağlar?

Nano cam telefonunuzun ekranını 10 kata kadar koruduğu gibi kendisi de kırılmaz. Dolayısıyla zaman içerisinde telefonunuzun ekranı köşelerinden kırılmış cam şeklinde kötü gözükmez. Temperli cama göre daha ince olduğu için ekranda yok gibi durur. Telefonunuzu kalınlaştırmaz ve ağırlaştırmaz.

Tavsiye: Nano koruyucu camlar asla kırılmazlar. Aslında tam olarak cam da değillerdir. Ancak sert darbelere maruz kaldıklarında çizilebilirler. Dolayısıyla nano koruyucular zaman içerisinde çizileceklerdir. Çizikler çoğalıp görüntüyü olumsuz etkilemeye başladığında ekrana veya kamera üzerine kapladığınız nano koruyucuyu kaldırarak yenisiyle değiştirmelisiniz. Koruyucuyu kaldırdığınızda altında hiçbir çizik oluşmadığını ve ekranınızın ilk günki gibi tertemiz olduğunu ve nano camın görevini çok iyi yerine getirdiğini göreceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR