1 2 3 ... 20 >
1 2 3 ... 20 >
Fırsat Ürünleri

Ekran Koruyucu

Telefonların en önemli parçalarından birisi ekran koruyuculardır. Telefonlar darbe aldıklarında hassas olmaları sebebi ile ilk hasar gören yeri ekranlardır. Ekranlar kolaylıkla kırılmakta, çatlamakta ve çizilmektedir. Bunlar gerçekleştiğinde ekran dokunmatikleri kullanılamaz hale gelmekte ve telefon hiçbir işlevi yerine getirememektedir. Telefonları korumak amaçlı telefon kılıflarının yanı sıra ekran koruyucular üretilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile ekran koruyucular da geliştirilmiş ve Nano Ekran KorumaFul Body KaplamaTemperli Cam ve 3D Anti Shock Kaplama gibi çeşitli modeller üretilmiştir. Her çeşit telefon için özel olarak tasarlanmış olan ekran koruyucular telefonunuzu koruyarak daha uzun ömürlü olmasına olanak sağlamaktadır. 

 Neden Ekran Koruyucu Kullanmalıyım

Ekran, telefonun en çarpıcı ve aynı zamanda en çok hasar gören kısmıdır. Olası bir hasar durumunda telefonun maliyetinin dahi üzerinde maddi kayıplara yol açabilmektedir. Hem maddi kayıpların hemde günlerce servis beklemek gibi sıkıntıların önüne geçebilmek ve riski en aza indirgemek için ekran koruyucu kullanımını tavsiye ediyoruz. 

Ekran Koruyucu Modelleri ve Fiyatları

Telefon çeşitlerine göre farklılaşan ekran koruyucular, yapıları itibari ile de farklılaşmaktadır. Darbe aldığında kırılmaması ve çatlamaması için kırılmaz cam ekran koruyucular üretilirken, çizilmelere, sıvılara ve bakterilere karşı korumak amacı ile nano teknolojik ekran koruyucular üretilmektedir. Telefon ekranının doğal görünümünde olmasını isteyenler için ise 3D cam ekran koruyucular üretilmiştir. İhtiyaca göre üretilmiş olan ekran koruyucuların ortak noktası ise meydana gelebilecek talihsizlikler sonucu sizi daha büyük masraflardan korumaktır. İstediğiniz ekran koruyuculara Mobicaps.com'dan en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Nano Ekran Koruyucu  

Üst düzey ekran koruyuculardan olan nano ekran koruyucular telefonları darbelere karşı %600 daha dayanıklı hale getirmektedir. Özel yüzeyleri sayesinde sıvının kayarak uzaklaşmasını sağlayan nano ekran koruyucu, kabarcık oluşturmayan düz bir görünüm oluşturur ve çok güçlü bir koruma sağlar. Uygulandığı yüzeyde bakteri ve küf oluşmasını engellemekte ve böylece oldukça hijyenik bir kullanım sağlamaktadır. Yüzeyinde yağ moleküllerini iten bir yapısı olması sebebi ile parmak izi oluşmasını engellemektedir. En önemli özelliği ise yapısı sayesinde yayılan radyasyon miktarını önemli ölçüde azaltmaktadır. kalitesi ile dikkat çeken nano ekran koruyuculara Mobicaps aracılığı ile ulaşabilir ve telefonunuzu korurken sizde radyasyon, bakteri vb gibi zararlardan korunabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR