Telefon Kamerası Lens Koruyucu Nedir?

Cep telefonu kameraları çoklu olmaya başladığı için artık telefonların arka kısmında da geniş alanlar için korunması gereken büyük alanlar oluşur oldu. Telefon kılıfları kasa için gerekli korumayı sağlarken kameraların bulunduğu alanlar boşluk olduğu için ayrıca bir kamera koruyucu gerekmektedir. Ayrıca iPhone 11 telefonları iPhone 11 Pro Max gibi gösteren kamera lensi dami görüntüsü (3. kamera varmış gibi) de bu kategori içerisinde bulunmaktadır.

Cep Telefonu Kamera Lens Koruyucular Gerekli midir?

Cep telefonlarının kamera lenslerini korumak için, kamera netliğini bozmayacak HD şeffaflıkta koruyucu camlar üretilmektedir. Mobicaps mağazalarında yeni model cep telefonlarının kamera lenslerini korumaya yönelik, uygun ebatlarda lazer kesimle geliştirilmiş nano temperli kırılmaz lens koruyucu çeşitleri bulunmaktadır. 

 

Hangi Telefon Modelleri İçin Lens Koruyucu Bulunabilir?

Özellikle çoklu kamera lensi bulunan telefonların yaygın olan modellerine uygun kesilmiş lens koruyucular bulunabilmektedir. Bu ürün grubu giderek gelişmektedir. iPhone X Lens Koruyucu- iPhone XS Max - iPhone 11 - iPhone 11 Pro Max Kamera Koruyucu - Samsung Galaxy S9 - S9 Plus - Xiaomi Redmi Note 7Note 8 - Note 8 Pro - iPhone 8 Plus - Samsung S10 Plus - Samsung Galaxy Note 10 Kamera Koruma gibi birçok yeni model cep telefonu için lens koruyucu temin edilebilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR