Airpods Benzer Kulaklıklar

Mobil dünyanın tasarım harikalarını geliştiren Apple AirPods kulaklıkları piyasaya sürdükten sonra TWS (True Wireless) kulaklıklar çoğalmaya başladı. Tüm bluetooth kulaklıklar AirPods'a benzemeye başladı. Bir şarj kutusu ve iki adet stereo bluetooth kulaklıktan oluşan setler EarBuds, Haylou ve benzeri isimlerle Samsung, Huawei ve Xiaomi tarafından geliştirilmeye başlandı. 

TWS Bluetooth Kulaklıklar

Samsung'un AKG markasına yaptırdığı kaliteli EarBuds kulaklıkların yanı sıra daha ekonomik seride Xiaomi Haylou modelllerini ekonomik seride piyasaya sunmaya başladı. Tıpkı AirPods gibi dokunmatik ve kablosuz şarj özellikleri bulunan kablosuz kulaklıkların birçoğu hem iOS ve hem de Android platformlarında sorunsuz çalışabilmekte. Büyük markaların yanı sıra Zore, XO, Totu Design, QCY ve Yison Celebrat daha birçok marka AirPods'un birebir boyut ve özellikleri ile aynısı diyebileceğimiz kaliteli TWS kulaklıklar geliştirdiler. Benzer tasarımlar olduğu gibi kendisine ait orijinalitesi olan çok kaliteli HiRes veya HiFi ses kristal berraklığında ses özelliklerine sahip kaliteli TWS kablosuz kulaklıklar görmeye başladık. Hattâ bu kulaklıkların birçoğu iPhone uyumu ile şaşırtmaktadırlar. Siri açıp kapamadan tutun da eşleşir eşleşmez iPhone'da AirPods menüsünü aktif etmeleri mükemmel derecede hizmet sundukları anlamına gelmektedir. Zira çok pahalı olan orijinal Airpods kulaklıklar yerine ikame edeceğiniz 1/4 fiyatına çok çeşitli kaliteli AirPods tip kulaklık temin edilebilmektedir. Mobicaps mağazaları ve mobicaps.com'da da bu kulaklıklardan çokça örnek görmeniz mümkün. Yukarıda adı geçen markaların gerçekten yadsınmayacak derecede yüksek kalitede harika kulaklıkları mevcut. Bunlar gönül rahatlığıyla satın alınabilir ve uzun süre de kullanılabilir.

 

Ucuz, Çakma AirPods Tipi Kulaklıklar

Piyasada çokça görülen ve 150 TL altındaki bu kulaklıkların birçoğu Airpods'a benzetilmeye çalışılmış ancak kalite ve özellikler bakımından asla orijinaline yaklaşamayacak kulaklıklardır. Çakma AirPods kulaklıklar kullanımda eşleşmeme, görüşme kalitesi sağlayamama gibi birçok sorunla sizi karşı karşıya bırakacağı gibi bu tür kalitesiz taklit kulaklıkları kullanmak tehlikeli de olabilmektedir. Zira ucuz ve taklit AirPods tipi kulaklıkların kulağa çok yakın olan ucuz bataryaları her an patlamaya hazır bomba gibidirler. Bu tür nedenlerle Mobicaps olarak kalitesiz çakma AirPods tipi kulaklıkların satın alınmasını tavsiye etmiyoruz.

JoiPods TWS Kulaklık
₺165,00 KDV Dahil
₺185,00 KDV Dahil
TWS Bluetooth Kulaklık
$30.00 KDV Dahil
Sürgü Kapaklı TWS Kulaklık
₺279,00 KDV Dahil
₺310,00 KDV Dahil
1