W6 Metal Tuşlu Gamepad Joystick - Pupg Tetik

Marka : NoName
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)
* ₺3,32 'den başlayan taksitlerle

Çiftli Metal PubG Tetik

 

Mobil Oyunlar İçin Çiftli Tetik Joystick

Çok fonksiyonlu çift tetik özellikli Metal PubG joystiği ile hayatta kalmak daha kolay...

Nişan Al ve Ateş Et

 

Mobil oyunlarda ateş ve nişan alma için zoom imkanı veren metal pubg tetik mekanizması diğer modellerden daha hassas bir joysticktir. Telefonunuza tam oturur ve asla ekrana veya arka yüzeye zarar vermez. Duyarlılık üst seviyede olduğu için oyundaki hareketlerinize hassas tepkimeler verir. Oyun içerisinde ani reflekslerinize tam karşılık alacağınız harika bir pubg tetik ürününü incelemektesiniz. Hemen Al butonuna tıklayarak mobicaps.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

 

Öne Çıkan Özellikler:

HASSASİYETİ                                                                                                                                   

PUBG Mobil Ateş Tetik Tuşu, diğerlerine göre çekim ve hedefe daha duyarlı olan yükseltilmiş versiyonudur. Kullanımı oldukça kolay,  hassasiyeti arttırılmış yeni versiyon. 6 parmak birden aktif.

DESTEKLEDİĞİ CİHAZLAR VE OYUNLAR

Mobil oyun ateşeliyici, 4.5 ve 6.5 inç Android veya IOS uyumludur. Hemen hemen her akıllı telefonu destekler çalışır.  PUBG, Knives Out, Rules of Survival, Survivor Royale dahil olmak üzere savaş ve aksiyon oyunlarına kolay entegrasyon. Aksiyon ve savaş oyunlarına mükemmel uyumludur.       

 

DİĞER ATEŞ TETİK TUŞLARINDAN FARKI            

Diğer tetikleyicilerin bir çoğu ya ekranın üst kısmında çok fazla yer kaplar ya da yeterince duyarlı değiller. Ekranın en az işgal edilen alanı ve şeffaf tasarımı, bu Mobil oyun tetikleyicileri sizi oyuna adapte edecektir. Oyunun tadını sonuna kadar çıkarırsınız. Kontrolörler portatiftir ve cebe sokmak için küçük formda tasarlanmıştır. Taşınabilir kutularıyla güvenle taşıyabilir, istediğiniz zaman kutusundan çıkarıp telefona monte ederek her zaman ve her yerde oyun oynayabilirsiniz.

ÇİFT TETİK ÖZELLİĞİ

Sağ ve sol aparatlarda ayrı ayrı bulunan çift tetik özelliği ile nişan alma ve ateş etme tuşlarının yanısıra eğilme, yere yatma, zıplama, hızlı koşma vb. tuş kombinasyonlarını isteğinize göre tanımlayabilirsiniz. Bu sayede daha kolay ve pratik bir şekilde oynayabilirsiniz.


ATEŞ TETİK TUŞU KURULUMU:

1: PubG Oyun ekranının sağ alt köşesinden ayarlar bölümüne giriniz.

2: PubG ayarlar ekranının sağ tarafından "Kontroller" bölümüne tıklayınız.         

3: PubG kontroller bölümüne tıkladıktan sonra sol alt köşede "Özelleştir" seçeneğine tıklayınız.         

4: Kullanım alışkanlığınıza uygun olacak şekilde Ateş Butonu ve Nişan Butonunu seçip, basılı tutarak ekranın üst bölümüne taşıyınız ve "Buton Büyüklüğü" çubuğundan butonları büyütünüz.         

5 : "Kaydet" seçeneğine tıklayarak ayarları kaydedip, oyuna giriniz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler