194,25 ₺ KDV Dahil
259,00 ₺ KDV Dahil
194,25 ₺ KDV Dahil
259,00 ₺ KDV Dahil
194,25 ₺ KDV Dahil
259,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >
Fırsat Ürünleri

Kişiye Özel Telefon Kılıfı

Sürekli kullandığımız telefonları dış etkilerden korumak ve hasar görmesini engellemek amacı ile telefon kılıfları üretilmiştir. Telefon kılıfları düşme gibi durumlarda darbe emici özelliğe sahip olması sebebi ile telefonu koruyarak kırılma, çatlama ve çizilme ihtimalini en aza indirmektedir. Kılıflar koruyucu olarak kullanılmasının yanı sıra dekoratif olarak da kullanılmaktadır. Çeşitli malzemelerden üretilmesinin yanı sıra farklı renklerde ve modellerde üretilen telefon kılıflarının tasarım aşamasında özel taş, pul ve sim gibi materyaller kullanarak ilgi çekici bir görüntü oluşturulmaktadır. Teknolojik aletlerin yardımı ile kişiselleştirilerek, eşsiz görüntüler ortaya çıkarılmaktadır.

Resim Baskılı Telefon Kılıfı

Kişiye özel tasarlanan telefon kılıfları her zaman daha çok dikkat çekmektedir. Başkasında olma ihtimali olmadığı için kendi tarzınızı yansıtmanız çok daha kolaydır. Renkli ve özgün tasarımlarla farklı telefon kılıflarına sahip olabilirsiniz. Sıradan, herkeste olan kılıflardan sıkıldıysanız, sadece sizde olacak bir kılıf arayışı içerisindeyseniz istediğiniz fotoğrafı, resmi bastırabilirsiniz. Böylece telefon kılıfınız sadece size özel olacak ve sizden başka hiç kimsede olmayacaktır. Kişiye özel telefon kılıflarına uygun fiyatlarla sahip olabilir ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Özel tasarımlar yaparak hayatımızın vazgeçilmez unsuru haline gelen telefonlarda farklı dokunuşlar yaratabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye

Arkadaşlarımızın ve sevgilimizin özel günlerinde çoğu zaman alacak hediye bulamayız. Hediye almak istediğimizde hem sevecekleri hem kullanabilecekleri hem de uygun fiyatla ulaşabileceğimiz bir hediye arayışına gireriz. Sizin tasarlayacağınız, fotoğraflarınızı bastırabileceğiniz telefon kılıflarını sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanmış telefon kılıfları sevdiklerinizi hem şaşırtacak hemde mutlu edecektir. İstediğiniz tarzı yaratabileceğiniz telefon kılıflarına Mobicaps.com ile güvenle sahip olabilirsiniz. Anneler günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, tanışma yıl dönümü hediyesi, evlilik yıl dönümü hediyesi gibi özel günlerde sevdiklerinizi bu ilginç ama çok anlamlı hediye ile mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Telefon Kılıfını Nasıl Sipariş Verebilirim?

Şeffaf lims kılıfı bulunan tüm cep telefonu modelleri için [email protected] mail adresine istediğiniz tasarımı yazarak ya da bastırılmasını istediğiniz fotoğrafı göndererek sipariş verebilirsiniz. İsterseniz kendin tasarla menüsünü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Mobicaps.com aracılığı ile güvenle alışveriş yapabilir ve eşinize, arkadaşınıza, sevgilinize, annenize, babanıza ve akrabalarınıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR