VALİZİNİZİ BİR 

SANAT ESERİNE

DÖNÜŞTÜRÜN

45 cm'den 85 cm'ye kadar tüm boy valizlere uyan esnek sistem!


 

PEKİ NEDİR BU MYBAG?

Mybag valiziniz için özel bir malzemeden üretilmiş valiz kılıfıdır.
Ancak ona sadece bir valiz kılıfı demek haksızlık olur. 


Çünkü Mybag'in üstündeki akıllı etiketi sayesinde valiziniz kaybolduğunda çok kolay bir şekilde size ulaşılabilir. Hem tarzınızı valizinize yansıtmanızı sağlayan hem de kaybolmuş valizinizi kolayca bulmanıza yarayan muhteşem ürün Mybag!

 

MYBAG ETİKETİ NASIL ÇALIŞIR?


Mybag etiketi, kaybolmaları durumunda değerli valizlerinizin size geri dönmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir akıllı etikettir. Kaybolan değerli valizinizin sizden başka biri tarafından bulunması durumunda, bulan kişinin size yasal sürecin zorluklarına ya da kişisel bilgi paylaşımına gerek kalmadan, en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

MYBAG'İN ÇALIŞMA AŞAMALARI

 

 

 

1- Mybag kılıfı dikkatlice paketinden çıkarın.

2- Kılıfın üzerindeki kod numarasını www.mybag.com.tr adresine girerek “AKTİVASYON” bölününden adınıza kaydedin.

3- Kılıfın cırt bandını açarak, çekme kolu açıklığı bulunan tarafın uygun yerde bulunduğuna dikkate ederek valizinize giydirin.

4- Yapışkanlı güvenlik bandını yerinden çıkartıp cırtın üzerindeki iki ilmekten birden geçirip ikiye katlayarak tamamen yapıştırınız. Güvenlik bandı seyahatiniz esnasında açılmışsa üzerinde yazılar oluşacaktır. Bu durumda valizinizi havalimanından çıkartmadan havalimanı güvenliğine haber veriniz.

5- Valizinizin kaybolması halinde bulan kişiler kılıfın üzerindeki talimatları izleyerek SMS veya internet yoluyla iletişim bilgilerini Mybag sistemine iletirler.

6- Valizinizi bulan kişinin iletişim bilgileri anında telefonunuza SMS olarak ve eposta olarak gönderilir. Bu sayede hemen valizinizi bulan kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

7- Valizinizi teslim aldığınızı www.mybag.com.tr adresindeki hesabınıza giriş yaparak teyid ettikten sonra, Mybag valizinizi bulan kişiye sizin adınıza küçük bir teşekkür hediyesi gönderir.

Fırsat Ürünleri