ttec PowerCard 5000mAh Taşınabilir Şarj Aleti

Marka : ttec
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
₺11,50 'den başlayan taksitlerle

Mini Powerbank

 

Tüm cihazlarla uyumlu Taşınabilir Şarj Cihazı

PowerCard Taşınabilir Şarj Aleti / Powerbank
Akıllı telefonlar ve daha fazlası için bir taşınabilir şarj cihazına ihtiyaç duyuyorsanız, kompakt tasarımı, hafifliği ve hızlı şarj etme özelliği ile öne çıkan PowerCard taşınabilir şarj aleti her zaman yanınızda taşıyacağınız bir ekipman olmaya aday. Uygun fiyatlı powerbank modelleri listesinde fiyat ve performans açısından ön sıralara oynayan PowerCard, uzun süreli çıktığınız yolculuklardan kamp yapmak için gittiğiniz doğal ortamlara kadar arzu ettiğiniz her yerde size ihtiyaç duyduğunuz batarya enerjisini sağlar.
5.000 mAh Kapasite Batarya ile Yeterli Performans
PowerCard taşınabilir şarj cihazı, sahip olduğu 5.000 mAh kapasite batarya ile akıllı cihazlarınızın batarya gücünü tamamen doldurmak için yeterlidir. Günümüzün mobil cihazları ortalama 2.000 ila 3.000 mAh gücüne sahiptir. PowerCard, gittiğiniz bir doğa etkinliğinde, çıktığınız uzun bir yolculukta ya da şarj aleti bulamadığınız bir arkadaş davetinde, ihtiyaç duyduğunuz batarya gücünü size anında sağlar.
Ergonomik ve Kompakt Tasarım
Yanınızda her yere taşıyabilmeniz için kompakt bir tasarıma sahip olan PowerCard, oldukça hafif ve incedir. Böylece onu en küçük boyutlu çantalarınızda bile taşımanız mümkün olur. Günümüzün mobil dünyasında boyut, en önemli özelliklerden biri ve küçük bir performans canavarı arayanlar için PowerCard, kesinlikle iyi bir seçim olacak.
Güvenli ve Hızlı Bir Şarj için Ek Özellikler
1A çıkış ile hızlı şarj etme özelliğine sahip PowerCard, acil şarj ihtiyaçlarını anında karşılayabilir. LED pil göstergesi, batarya durumunu gösterir. Güvenli şarj için akım korumalı devreleri ile PowerCard powerbank, akıllı cihazlarınızı şarj ederken aynı zamanda korur.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

5.000 mAh kapasite batarya

1A çıkış ile hızlı şarj

LED pil göstergesi

Güvenli şarj için akım korumalı

Boyutlar: 8.8cm*6.2cm*1.3cm

TEKNİK DETAYLAR

Kapasite: 5.000 mAh

Pil Tipi: Li-Polymer

Giriş: 1 Adet Micro USB Girişi

Çıkış: 1 Adet USB Çıkış

Giriş: DC5V 1A (Maksimum)

Çıkış: DC5V 1A (Maksimum)

Şarj Süresi: 4-5 saat

UYUMLULUK

Akıllı telefonlar ve daha fazlası için

PAKET İÇERİĞİ

1 adet PowerCard 5.000 mAh Taşınabilir Şarj Aleti

1 adet Micro USB Kablo

1 adet Kullanım Kılavuzu

Marka
Ttec
Kapasite
4000 - 5999 mAh
Şarj Şekli
Kablolu
USB Çıkış Sayısı
1
Çıkış Amper
1A - 2A