Wrapsol Kaplama Samsung S9 Plus Wrapsol Full Body Kaplama
Wrapsol Kaplama Samsung S9 Plus Wrapsol Full Body Kaplama

Samsung S9 Plus Wrapsol Full Body Kaplama

Marka : Wrapsol
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,00(KDV Dahil)
Barkod : 8459710301501
₺15,90 'den başlayan taksitlerle
Orijinal Ürün

Wrapsol Full Body Kaplama

 

Samsung S9 Plus için Darbelere Dayanıklı Full Body Kaplama

Samsung Galaxy S9 Plus İçin Darbe Emici, Yüksek Korumalı Wrapsol Full Body Telefon Kaplama

Telefonunuzu Kılıf Kullanmadanda Koruyabileceğiniz Nanoteknolojik Koruma Kalkanı...

 

Wrapsol Full Body Kaplama, poliüretan malzemeden üretilmiş, yüksek dayanıklılığa sahip nano teknoloji ürünü bir koruma filmidir.  Darbe emici özelliği darbeleri absorbe ederek maksimum koruma sağlar. Kendi üzerinde darbe sonucu oluşan kılcal çizikleri özel yapısı sayesinde 24 saat içinde kendi kendine onarır. Telefonun ön, arka ve yan kısımlarını tamamen kaplayarak parlak bir görünüm kazandırır. Mobicaps mağazalarımız veya www.mobicaps.com adresimizden bu yüksek teknoloji ürünü temin ederek kendiniz de telefonunuza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Telefonunuzu, anahtar, bozuk para gibi sert ve sivri cisimlerin çizmesine ve yüzlerce tehlikeli duruma karşı korursunuz. 200 micron kalınlığındaki Wrapsol kaplama neredeyse görünmez ve kabalık oluşturmaz.

 

Öne Çıkanlar:

Estetik: Wrapsol poliüretan kaplama ile telefonunuzun estetiğini bozmadan ve kalınlaştırmadan koruma altına alabilirsiniz.

Kolay Uygulama: Kullanıcılar kendileri uygulayabilir. Malzeme kendiliğinden yapışkan özelliğe sahip olup tutkal içermediği için yüzeyden kaldırdıktan sonra tekrar yapışabilmektedir. Dolayısıyla ilk yapıştırmada hatalı yapıştırıldığında defalarca telafi etme imkanı bulunmaktadır. (Diğer tutkal içeren koruma ürünleri gibi tek seferde yapıştırılmak zorunda değildir) Uygulama videosu aşağıdadır.

Sağlamlık: Wrapsol kaplama diğer kaplama ürünleri veya silikon şeffaf kılıflar gibi zamanla solmaz veya sararmaz. İlk günkü kadar berrak ve şeffaf olarak kalmaya devam eder. Ayrıca wrapsol kaplandığında telefonun kayarak düşme olasılığı azalır. Önleyici olması açısından kayarak düşmeyi engellemesi çok önemlidir.

 

Ürün Özellikleri:

-Poliüretan yapısı sayesinde yüksek dayanıklılık sağlar.

-Nanoteknolojik yapısı darbe sonucu kendi üzerinde oluşan kılcal çizikleri 24 saat içerisinde kendi kendine onarır.

-Darbeleri absorbe ederek ekran için yüksek koruma sağlar.

-Ekran, arka ve yan kaplama özelliği ile telefonunuzu %100 oranda kaplayarak, açık yer bırakmaz.

-Kristal netlikte görüntü sağlayarak ekran parlaklığını ve hassasiyetini korur.

-Kolay uygulanabilir,parmak izi bırakmaz, hava kabarcığı oluşmaz.

-Labratuvar ortamındaki testlerde

   *Dayanıklılık %83

   *Darbe Emicilik %83 (Telefon 2mt. yükseklikten düştüğünde 17 cm. yükseklikten düşmüş kadar etkilenir.)

   *Kendi kendini iyileştirmede %90 oranlarında başarı sağlayarak kalitesini ispatlamış bir üründür. (24 Saat içerisinde kendini iyileştirir)

-Samsung S9 Plus ile tam ölçüde uyacak şekilde tasarlanmıştır.

 


Uygulama Şekli:

 

* Kendiniz Uygulayın: Wrapsol full body kaplamayı telefonunuza kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Diğer kaplama ürünleri gibi tutkal içermediği için tek seferde yapıştırmak zorunda değilsiniz. Eğer yapıştırma esnasında minik hava kabarcıkları bıraktıysanız bunu dert etmeyin. Çünkü malzeme kendi özelliği ile kullanım esnasında bu minik kabarcıkları tahliye edecek ve kabarcıklar kısa zaman sonra kaybolacaktır.

* Tavsiye: Kaplama yaparken kenar kısımları fön makinesi ile çok az ısıtmanız daha kolay ve sağlam yapışma sağlayacaktır. 

* Tekrar Yapıştır: Wrapsol kaplama kullanım esnasında kenar veya köşelerinden herhangi bir dış etken sebebiyle açıldığında -henüz toz almadan- tekrardan ısıtarak yapıştırabilirisiniz. İlk günkü haline gelecektir.

 

  

Paket İçeriği:

Uyumluluk:

Uyumlu Marka
Samsung
Uyumlu Model
Galaxy S9 Plus
Kaplama Türü
Poliüretan Şeffaf Kaplama
Orijinalite
Orijinal Wrapsol Ürünüdür
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler