Kimyasal - Temizlik - Sağlık Pure Anti-b 100ml Dezenfektan
Kimyasal - Temizlik - Sağlık Pure Anti-b 100ml Dezenfektan

Pure Anti-b 100ml Dezenfektan

Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682792796907
₺2,60 'den başlayan taksitlerle
Yerli Üretim

Alkolsüz El Dezenfektanı

PureAnti-B

Nanoteknolojik

ALKOLSÜZ

Dezenfektan

El ve Yüzey Temizleyici

Pure Anti-B Dezenfektan Bakteri ve Virüslere Karșı

Yeni nesil el dezenfektanları arasında bulunan “Pure Anti-B” nano teknolojik moleküler yapısı ile bakteri ve virüslere karșı etkilidir. Geniș spektrumlu nano partiküller ve hidrojen peroksit etken maddesi ile öne çıkmaktadır. İçeriğinde alkol bulunmayan dezenfektan Pure Anti-B cildi nemlendirir, tahriș etmez. Bakteri ve virüslere karșı uzun süreli etkin koruma sağlar. İçeriğinde barındırdığı özel parfümü ile kötü kokuları da yok edebilen bir dezenfektandır.

İçeriğinde bulunan nano partiküller mekanik așındırma, kimyasal buhar yoğunlaștırma ve hidrojen redüksiyonu yöntemleri ile boyutları 100 µm (nanomikron) altına indirgenmiștir. Bu bileșim nadir element hammaddelerden olușmaktadır. Pure Anti-B, bu inorganik hammaddelerin yanında organik bitki özleri ile de desteklenmiștir.

Ortam dezenfeksiyonlarında pulverizasyon ile güvenle kullanılabilir.

Öne Çıkan Özellikler

Diğer alkollü dezenfektan veya kolonyalar gibi cildi tahriş etmez. Elleri çatlatmaz.

Nemlendirici özelliği ile ellerinizi korur.

Elde yapışkan hissi oluşturmaz.

60sn. içerisinde tüm mikropları %99,8 ölçüsünde öldürür. 

Dezenfektanın uygulandığı alan suyla temas etmediği sürece 12 Saat boyunca koruma etkisi sürer.

 

Pure Anti-B kullanım alanları

Pure Anti-B dezenfektan 10-9 boyutunda çalıșır. Çalıșma mekanizması uygulanan tüm cilt ve katı yüzeylerde bakteri ve virüslerin koruyucu zarlarını kolaylıkla kırarak içlerine nüfus eder. Onları kısa sürede etkisiz hale getirir. Aynı etki mekanizması sayesinde pulverize (dumanlama) cihazlarla atomize boyutta ortam salınımı ile uygulanabilir. Dezenfektan pulverize etkisi ile kötü kokuları da bertaraf eder ve uzun süreli koruma sağlar.

Pure Anti-B üretim teknolojisine bağlı olarak kaynama derecesi 80°C olup parlama ve alev alma riski bulunmamaktadır. Bu nedenle her türlü ortam pulverize cihazları ile soğutma ve toplu tașıma havalandırma sistemlerinde pulverizasyon uygulamasına uygundur.

Geniș spektrumlu etki sayesinde sterilizasyon seviyesine yaklașan düzeyde maksimum etkinlik sağlar. İyot, fenol, aldehid, klor ve alkol gibi zararlı hiç bir kimyasal ve ağır metalleri (kurșun, civa vs) içermez.

Bakteri ve Virüs Etkinliği
Metot: EUCAST - MICs - MH

Daha ayrıntılı bilgi için https://cureinfections.com/tr/ ziyaret edebilirsiniz

iPad Pro 2020 Kılıf

Fırsat Ürünleri