iPhone XS Max Strap Marble Standlı Kılıf

Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
* ₺5,00 'den başlayan taksitlerle
Seçeneklerigör2

Strap Marble

 

iPhone XS Max için mermer desenli standlı kılıf

Herkesinkinden farklı bir telefon kılıfınız mı olsun istiyorsunuz? Buldunuz!

 

Pastel mermer desenleri ile süslenmiş çift katmandan oluşan strap marble telefon kılıfı modelimiz hem sağlamlık ve hem de estetik olarak en çok beğenilen ürünlerimizdendir. Farklı renk seçenekleri ile sunulan mermer desenli ve standlı telefon kılıf modelinin sırt yüzeyinde bulunan tutma kayışı istenildiği zaman çıkabilmektedir. iPhone Xs Max için özel olarak tasarlanmış olan kılıf sert dış yüzeyi ve kaliteli kauçuk iç yüzeyi ile çok şiddetli düşmelerde dahi telefonunuzu maximum derecede korumayı vadeder.

 

Öne Çıkan Özellikler:

Policarbonat (PC) malzemeden üretilmiş dış yüzey extra koruma sağlar

Kaliteli kauçuk malzemeden üretilmiş iç yüzey kılıfın telefonu yumuşak ortamda kalmasını sağlar.

Kılıfın arka yüzeyinde bulunan metal halka video ve oyunlarda telefonun bakış açısında sabitlenmesini sağlayan stand görevi görür.

Yine kılıfın arka yüzeyinde bulunan ve istenildiğinde çıkartılabilen kayış, telefona serbest tutuş ve selfi çekimleri için kolaylık sağlamak içindir.

Türkiye'de ilk olarak Mobicaps'ta satışa sunulan strap marble (mermer desenli kayışlı) telefon kılıfı modelimiz tüm renk seçenekleri ile beğeniye sunulmuştur.

Yumuşak iç yüzey sayesinde telefona kolayca takılıp öıkarılabilir.

Telefonu düşme, çarpma ve çizlimlere karşı koruduğu gibi toz ve kire karşı da korumuş olur. Telefonunu kılıfından aylar sonra bile çıkardığınızda halen yeni durumda olan hiç bir leke ve çiziği olmayan, kutusundan ilk çıktığı günki gibi bir telefonla karşılaşırsınız.


 

Uyumluluk:

Uyumlu Marka
Apple
Telefon Modeli
iPhone XS Max
Ürün Kodu
iPhone XS Max
Kılıf Tipi
Arka Kapak
Malzeme Türü
Polikarbonat
Su Geçirmezlik
Yok
Garanti Tipi
İthalatçı Garantili
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler