1

Deri El Yapımı Ürünler

PLM markasının deri el yapımı ürünlerinden oluşan kategorimiz içerisinde onlarca ülkeye ihracatı olan PLM ve Bouletta markalı ürünleri bulabilirsiniz.

Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Notebook Çantası: Kullandığınız notebook ürününün boyutları çok önemli. 14" notebook kullanılıyorsa mutlaka bu büyüklükteki notebook çantası kullanılmalı. Aksi halde notebook çantaya sığmayabilir veya çanta büyük kalabilir. Notebook yanında taşınması gereken evrak ve aksesuarlar da düşünülerek uygun çanta modeli seçilmelidir.

Çok Amaçlı Çantalar: Sırt Çantası ve benzeri çok amaçlı çantalarda kullanım amacı analiz edilmelidir. Bisiklet binerken kullanılacak çantalar, koşu ve yürüyüş çantaları, seyahat çantaları ihityaç analizi yapılarak satın alınmalıdır.

Neden PLM / Boluletta?

PLM yerli üretim yapan ve çanta konusunda uzun yılların deneyim ve tecrübesini barındıran güçlü bir üreticidir. En kaliteli malzemelerden titiz işçilikle ürettiği ürünler sadece Türkiye'de değil Avrupa ve Amerika kıtasına satılmaktadır. PLM'nin bilinen markası olan Bouletta deri el yapımı ürünlerde özgün tasarımlar geliştiren, kaliteli malzemeden, estetik ve dayanıklı çanta, saat kordonu, cüzdan ve telefon kılıfları üreten, konusunda ülkemizin önemli bir marka değeridir.

PLM ve Bouletta ürünlerini Mobicaps mağazaları ve www.mobicaps.com'dan güvenerek temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR