Bouletta MW Deri Telefon Kılıfı Samsung Note 10 TN11 Taba RFID
Bouletta MW Deri Telefon Kılıfı Samsung Note 10 TN11 Taba RFID
Bouletta MW Deri Telefon Kılıfı Samsung Note 10 TN11 Taba RFID
Bouletta MW Deri Telefon Kılıfı Samsung Note 10 TN11 Taba RFID

Bouletta MW Deri Telefon Kılıfı Samsung Note 10 TN11 Taba RFID

Marka : Bouletta
Fiyat : ₺279,27  + KDV
KDV Dahil : ₺329,54
₺58,22 'den başlayan taksitlerle
Bouletta Orijinal Yerli

Deri Cüzdan Kılıf

Bouletta MW Deri Telefon Kılıfı

Samsung Note 10 TN11 Taba RFID


RFID* ÖZELLİĞİ İLE DAHA DA ÖZELLEŞTİK..

*RFID Temassız özellikli kredi kartlarınızı elektronik hırsızlıktan koruyarak kopyalanmasına engel olan bir özelliktir.Kılıfın üretim aşamasında iç detaya kaplanarak koruma sağlar.

Mıknatıslı model olması nedeliyle telefon kılıfınızı iki şekilde kullanabilirsiniz. (Hem arka kapak hem  kılıfla ile birlikte)

Magic Wallet model ürünümüz %100 hakiki dana derisinden üretilmiştir. Kalitesini hemen anlayabilirsiniz. Hakiki derinin hoş kokusu size ürünün kalitesi hakkında bir fikir verebilir.
Deri doğal bir malzeme olduğu için ürünlerimizin her biri birbirinden farklı ve eşsizdir. Eskidikçe daha özel bir görünüm kazanır.

Bu ürün usta zanaatkarlar tarafından tek tek el işçiliği ile yapılmış, dekoratif dikiş ve üstün kalıp kesimi uygulanmıştır.
 

Ürün Özellikleri:

3 adet kart koyma gözü
1 adet para, makbuz, çek, kart vb. koyma gözü
Telefonun arka tarafını, yan taraflarını ve önünü çiziklerden, kirden ve darbelerden korur. (Düşmelerde,çarpmalarda darbe emici özelliği vardır.)
Tüm girişleri rahatça kullanabilirsiniz akıllı telefonunuzun ölçülerine mükemmel uyum sağlar. (Kamera, şarj, kulaklık vb.)
Kılıfın içi kadife olarak tasarlanmıştır.
Ön kapakta mıknatıslı kapama özelliği
Telefonun ön yüzeyinde olan delikli yapı ile kapak kapalıyken bile konuşma kolaylığı
Kılıfın farklı duruş özelliği ile telefonunuzu istediğiniz gibi kullanım kolaylığı. (Film seyrederken, uygulamalarda gezinirken vb.)
Üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.
Türkiye'de, el yapımı olarak üretilmiştir.

* Yüksek frekanslı (13.56MHz) RFID tabanlı kredi kartlarından, pasaportlardan ve taşıma kartlarından gelen bilgilerin okunduğu ve kopyalandığı yerdir. RFID engelleme ürünlerimiz sizi RFID skimming denilen hırsızlık türünden korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Birçok kart ve pasaport RFID teknolojisini kullanır ve RFID hırsızlığına açıktır. Ürün astarlarımız, RFID sinyallerini engellemek için tasarlanmış bir malzeme içerir. Kartınız veya pasaportunuz bu malzemeye sarılıyken hırsızlık amaçlı tarayıcı içindeki bilgileri okuyamaz.

 

Kılıf Uyumlu Marka
Samsung
Kılıf Uyumlu Modeli
Galaxy Note 10
Kılıf Tipi
Tek Renkli Ultra Koruma Cüzdan Tipi El Yapımı Kredi Kartlıklı
Kılıf Malzeme Türü
Gerçek Deri