Bouletta Deri Kartlık-Cüzdan RFID RST2EF Taba

Bouletta Deri Kartlık-Cüzdan RFID RST2EF Taba

Marka : Bouletta
Fiyat : ₺260,19  + KDV
KDV Dahil : ₺307,02
₺54,24 'den başlayan taksitlerle
Bouletta Orijinal Yerli

Günlük hayatta en aktif kullandığınız kartlarınıza en çabuk, pratik ulaşım imkanı.
Tek bir parmak hareketi ile kartlarınız kullanıma hazır. Ayrıca Teknoloji hırsızlarına karşı RFID* İç koruma ile kaplıdır. Kartlarınızı güvenle korur.

Ürün Özellikleri:

Kullandığımız Deri % 100 doğaldır, kalitesini hemen anlayabilirsiniz. Hakiki derinin hoş kokusu size ürünün kalitesi hakkında bir fikir verebilir.
Deri doğal bir malzeme olduğu için ürünlerimizin her biri birbirinden farklı ve eşsizdir. Eskidikçe daha özel bir görünüm kazanır.

Kredi kartları veya kartvizitleriniz için kullanabilirsiniz.

Mekanizma bölüm içinde toplam 6 kredi kartı saklayabilirsiniz.

Ayrıca çabuk ulaşabileceğiniz 4 kart yuvasına (1 pencereli) sahiptir.

RFID* İç koruma ile kaplıdır.
Kartlık üzerinde ayrıca fermuarlı bir bölüm bulunur bu sayede kartınıza ve bozuk paralarınıza çabuk erişim imkanı sağlar.

Üstün Kaliteli Mekanizma kullanılmıştır.
Türkiye'de, el işçiliği ile üretilmiştir.
Üretim hatalarına karşı 2 Yıl garantilidir.

 

Ölçüler:

7 cm x 10 cm x 2,5 cm

Açık olarak : 15 cm x 9,5 cm

* Yüksek frekanslı (13.56MHz) RFID tabanlı kredi kartlarından, pasaportlardan ve taşıma kartlarından gelen bilgilerin okunduğu ve kopyalandığı yerdir. RFID engelleme ürünlerimiz sizi RFID skimming denilen hırsızlık türünden korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Birçok kart ve pasaport RFID teknolojisini kullanır ve RFID hırsızlığına açıktır. Ürün astarlarımız, RFID sinyallerini engellemek için tasarlanmış bir malzeme içerir. Kartınız veya pasaportunuz bu malzemeye sarılıyken hırsızlık amaçlı tarayıcı içindeki bilgileri okuyamaz.

Bouletta Hakkında :
2003 yılından bu yana kazandığımız tecrübeyi, dünyada değişen standartlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda ürünlerimize yansıtıp kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu hedefleri sağlayabilmek için için tasarım, üretim ve paketleme süreçlerinin tamamı güncel ve en kabul edilebilir kalite-fiyat dengesinde planlanmaktadır.Sahip olduğumuz PLM, Bouletta, Barchello, Burkley markalarımızla ürettiğimiz kumaş ve deri ürünlerimizi Dağıtıcı, Retail, E-Satış kanalları ile müşterilerimize ulaştırmaktayız. 2019 yılı itibariyle Almanya, Amerika, Rusya, İngiltere, Hollanda, İsveç, İsviçre, Fas başta olmak üzere 42 ülkede satışlarımız devam etmekte 70 ülkeye ulaşmak için çalışmalarımız sürmektedir. Hedefimiz 2021 yılına kadar 100 ülkede aktif olarak ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.